O firmie

Benefit to biuro rachunkowe z nowoczesnymi rozwiązaniami i indywidualnym podejściem do każdej obsługiwanej osoby i firmy. Naszym celem jest oszczędność czasu i pieniędzy naszych Klientów, a ich zadowolenie to największa nagroda za naszą pracę.

Biuro rachunkowe Benefit zostało stworzone z myślą o spółkach oraz osobach fizycznych prowadzących działalność gospodarcza, które cenią sobie profesjonalną, kompleksową i fachową obsługę księgową.

Wykonujemy nasze usługi rzetelnie i terminowo, stawiamy na dobrą i stałą komunikację z Klientem. Przyjmujemy pełną odpowiedzialność za powierzone nam zadania.

Pomimo dużego ryzyka, ciężkiej i mozolnej pracy nasz zawód sprawia nam wiele satysfakcji oraz przynosi ciekawe doświadczenia i nowe wyzwania.

Siedziba naszego biura znajduje się w centrum Tarnowskich Gór, z dobrym dojazdem i własnym parkingiem.

Posiadamy licencję Ministerstwa Finansów nr 38984/2010 na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych oraz ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej na świadczenie usług księgowych.

Pracujemy na nowoczesnym sprzęcie informatycznym z wykorzystaniem jednego z najlepszych programów finansowo – księgowych jakim jest system InsERT.

Pracujemy na nowoczesnym sprzęcie informatycznym z wykorzystaniem jednego z najlepszych programów finansowo – księgowych jakim jest system InsERT. Oferujemy automatyczny system ewidencji dokumentacji księgowej - księgowość w chmurze.